O nás

Udržitelné oblečení COPE

Nabízíme pečlivě vybrané evropské značky, pro které je design stejně důležitý jako odpovědnost k planetě. Udržitelnost pro nás není trend či pouhá nálepka, ale podstata našeho podnikání. Kvalitně zpracované oblečení z udržitelné produkce – to nám dává smysl. Jsme COPE.
 

Co nabízíme

Naše filozofie je jednoduchá – přinášet vám to nejlepší ze světa udržitelné módy. Záleží nám na příběhu každého kousku, od návrhu až po cestu k zákazníkovi. Pečlivě vybrané značky tvoří oblečení z takových materiálů a pomocí takových postupů, které jsou pro naši planetu co nejmenší zátěží.

Věříme, že nejen ve světě módy platí, že kvalita má mít přednost před kvantitou. Proto volíme designéry, kteří nechrlí tisíce kusů každý měsíc, ale raději investují své úsilí do nadčasové módy.
 

Hodnoty

Chceme věci dělat jinak. Při zakládání COPE jsme se inspirovali severskou kulturou, kde má účelnost vždy větší váhu než vzhled. Minimalismus totiž není synonymum pro nudu!

Rádi se soustředíme na to, na čem opravdu záleží. I to je důvod, proč je pro nás udržitelnost a etická stránka módy vždy na prvním místě. Protože spokojený výrobce se rovná i spokojený zákazník.
 
 
„U nás v COPE věříme, že na každodenních rozhodnutích záleží. Módní průmysl je druhý nejšpinavější vůbec. Ať už mluvíme o používání chemikálií, spotřebě vody či neetickém zacházení s těmi, kteří oblečení vyrábějí. Nabízíme lidem alternativu k fast fashion na jedno použití – minimalistickou, kvalitní, stylovou módu do města.“
 

Daniil Chebotarev
Zakladatel COPE